arıza servisi

Bebek Arçelik Servisi


Bebek Arçelik Servisi Hizmetleri

Bebek semtinde Arçelik özel teknik servisi olarak hizmet veren firmamız  sadece garantisi bitmiş cihazları hizmet vermektedir eğer cihazınızın garantisi devam ediyorsa Arçelik Yetkili Servis‘ine başvurmanız gerekmektedir. Firmamız hemen hemen tüm cihazlarınızın arızalarını ve onarımlarını hemen yerinde tamir etmektedir.

Hizmetlerimiz’den yararlandığınızda firmamızın uzman ekipleri öncelikle cihazınızın arıza tespiti yapmaktadır daha sonrasında size bu arıza ile alakalı bilgi vermekte ve bir maliyet çıkartmaktadır. Eğer bu maliyeti kabul ederseniz cihazın arızası hemen yerinde gözünüzün önünde tamir edilmektedir.Kabul etmediğiniz takdirde sadece servis ücreti olan ücreti alıp işlemi sonlandırmaktadır.

Firmamızdan hizmet aldığınızda hizmet garantimizin altına girersiniz cihazınızda değişmiş olduğumuz sıfır parçalarda 1 sene firma garantisi vermekteyiz bu garanti süresi içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu sorun taktığımız parçadan kaynaklanıyorsa ücretsiz olarak servislerimizden yararlanabilirsiniz.

Kombi Bakımı ve Klima Bakımı Kampanyalarımız

Kombi cihazlarının bakımı ve petek temizliği hizmetlerimizde kampanyalarımız bulunmaktadır bu  kampanyalar sayesinde %20’lere varan indirimlere sahip olabilirsiniz. İstanbul Kombi Petek Temizliği hizmetimizden yararlandığınızda kombi bakımı hizmetimiz %50 indirimle alabilirsiniz.

Ayrıca Klima ürünlerinizde’de yıllık bakımlarında yada söküm, montaj hibi hizmetlerinde’de %10 indirimlerimiz tüm yıl boyunca devam etmektedir.

Hizmet verdiğimiz Arçelik ürünlerini ve hizmetlerimizi hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Bebek Arçelik Kombi Servisi
  • Bebek Arçelik Klima Servisi
  • Bebek Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Bebek Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
  • Bebek Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Bebek Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Bebek Arçelik Elektrikli Süpürge Servisi
  • Bebek Arçelik Fırın ve Ocak Servisi
  • Bebek Arçelik Su Sebili Servisi

Hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Bebek Arçelik Servis Numarası
0212 254 0 444
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın