arıza servisi

Gültepe Demirdöküm Servisi Kampanyası


Gültepe Demirdöküm Kombi Servis Hizmetimiz ve Kampanya Bilgilerimiz 

Servis kampanyalarımız  2018 yılına yıl sonuna kadar devam etmektedir, kampanyalarımızdan tüm Demirdöküm kombi modelleri yararlanabilmektedir. Firmamız özel servis olarak hizmet vermekte ve garantisi devam eden ürünlere servis hizmeti vermemektedir, bu açıdan kampanyaya dahilinde hizmet almak istediğiniz ürünler için ürünlerin garanti süresinin bitmiş olması gerekmektedir.  Kampanyalarımız  hakkında herhangi bir bilgi verilmediği takdirde bir sonraki senede kampanyamız devam edecektir.

Firmamız  kampanya dahilinde aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

NOT: Bölgeye özel kampanya yaptığımız için  indirimli fiyatlarımız ve kampanyalarımız değişebilmektedir.

  • Gültepe Demirdöküm Kombi Servisi
  • Gültepe Demirdöküm Kombi Arıza Servisi
  • Gültepe Demirdöküm Kombi Bakım Servisi
  • Gültepe Demirdöküm Kombi Petek Temizliği
  • Gültepe Demirdöküm Kombi Parça Değişimi
  • Gültepe Demirdöküm Parça Siparişi

Firmamızdan ayrıca aşağıdaki hizmetleri talep edebilirsiniz.

Gültepe Demirdöküm Kombi Bakımı

Kombi cihazlarınızın uzun süreli çalışmasını ve performans düşüklüğü yaşamak istemiyorsanız cihazlarınızın bakımlarını muhakkak yapmanız gerekmektedir bu bakımları aksattığınız takdirde cihazınız hem arıza yapma olasılığı artar hemde performans düşüklüğü yaşanır.

Gültepe Demirdöküm Kombi Petek Temizliği 

Kombi bakımınız kadar peteklerinizin’de temizliği önemlidir bu petek temizliği yapılmadığı takdirde ısınmanızda sürekli olarak sorun yaşarsınız bu temizlik sonrasında ise ısınma gibi bir sorununuz kalmaz.

Servis kampanyalarımızdan yararlanmak için  aşağıdaki kampanya kodunu operatörümüze bildirmeniz yeterli olacaktır kampanyamızdan ve teknik servis hakkında bilgi almak için bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Gültepe Servis Yardım Numaramız
0212 254 0 444
0546 238 7 225

Bir cevap yazın