arıza servisi

Harbiye Vestel Servisi Kampanyası


Harbiye Vestel Servisi Kampanyası ve Detay Bilgileri

Sizlere özel olarak sadece Harbiye semtine ait hazırlamış olduğumuz bu kampanyadan tüm Harbiye Vestel kullanıcıları yararlanabilmektedir kampanyamız sadece garantisi sona ermiş ürünler için geçerlidir eğer arızalı ürününüz garantisi devam ediyorsa sizin en yakın Vestel Yetkili Servis ‘e başvurmanız gerekmektedir. Teknik servis ekibimiz vestel marka ürünler konusunda uzman aynı zamanda tüm bu ürünlerin tamirlerini yerinde yapmaktadır. Servis hizmetlerimizden yararlanmak için aşağıdaki kampanya kodunu servis kaydını oluşturmanız yeterli olacaktır.

Vestel Kampanya Kodu : VEST-2548

Aşağıdaki  ürünlere servis hizmetimiz bulunmaktadır.

 

Harbiye Vestel Beyaz Eşya Servisi

Servis hizmetlerimizde beyaz eşya ürünlerinizin tamamına bakmaktayız bu ürünlerin tüm arızalarını yerinde tamir etmekteyiz sadece bazı arızalarda ürün atölyeye alınmak zorunda kalabilir örnek vermek gerekirse tespiti yapılamayan su akıtma yada kazan değişimi gibi büyük işlem ve test gerekli arızalarda ürün atölyeye alınmaktadır.

Harbiye Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Harbiye vestel çamaşır makinesi ürünlerinizdeki tüm arızalar ve parça değişimlerini yerinde yapmaktayız uzman kadromuzun her daim yanında yedek parçaları olması nedeni ile gün içinde tüm sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Harbiye Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Harbiye Vestel Kurutma Makinesi Servisi

Harbiye Vestel Klima Servisi

Harbiye Vestel Kombi Servisi

Harbiye Vestel Arıza Servisi

Harbiye Vestel Fırınlı Ocak Servisi

Harbiye Vestel Elektirikli Süpürge Servisi

 

Teknik servisimiz ekstra olarak aşağıdaki işlemleri ve hizmetleride yapmaktadır.

  • Klima vestel gaz sarjı
  • Klima kombi parça değişimi
  • Klima kombi boru tamiri
  • Klima ikinci el klima alım ve satımıü
  • Klima sökümü ve montajı

 

Tüm hizmetlerimizin genel fiyat listesi üzerinden %15  indirim sağlanmaktadır bu indirim genel fiyat listemiz üzerinden yapılmaktadır.

 

Servis hizmetlerimizden yararlandığınızda dilerseniz periyodik bakım hizmetlerimizden’de faydalanabilirsiniz.  Eğer periyodik bakımlarımız için anlaşma yaparsanız indirim dahada artacaktır.

Bir cevap yazın