arıza servisi

Levent Petek Temizliği


Levent Petek Temizleme Hizmetleri

Peteklerinizin temiz olması ısınmanızı doğrudan etki etmektedir bu yüzden petek temizliğinizi  2-3 yılda 1 kez yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz zira petek temizliğinizi yaptırmadığınız takdirde hem tam ısınma sağlayamazsınız hemde kombinizin arızalanmasına kadar ilerleyebilir. Kombi peteklerinizin temiz olmaması sadece arızaya neden olmaz kullandığınız tüm aylarda normal faturanızdan daha fazla bir fatura ile karşılaşırsınız. Faturalarınızın artmasının sebebi cihaz tam ısıtma sağlamadığı için daha yüksek modda çalıştırmak zorunda kalırsınız buda maliyet olarak yansır.

Kombi peteklerinizin temizlenmesi aşağıdaki faydaları getirir.

  • Isınma propleminiz gözle görülür – hissedilir şekilde artmaktadır.
  • Kombinizin arızalanmasını engellersiniz
  • Kombinizin randımanlı çalışmasını sağlarsınız.
  • Faturalarınız düşer.

Kombi temizliğinde işlem tek bir petek yada havlupan üzerinden yapılır. Ekiplerimiz cihaz ile basınçlı su ve kimyasal ile peteklerinizin içleri temizlenerek kir, pas ve balçıktan arındırılır. Yaklaşık 1 saat içinde işlemleriniz yapılır ve işlem sonlandırılır.

Hizmetlerimizden indirimli bir şekilde yararlanmak isterseniz bize aşağıdaki kodu vermeniz yeterlidir bu kampanya sadece Levent bölgesine özel olarak %10 indirim almanızı sağlamaktadır.

Levent Kombi Petek Temizliği Kampanyası : PT-125405

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Levent Petek Temizliği Servis Numarası
0212 254 0 444
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın