arıza servisi

Okmeydanı Ariston Kombi Servisi


Okmeydanı Ariston Servisi Hizmetlerimiz

Okmeydanının güvenilir arıza onarım ve bakım servisi olarak  kullanmış olduğunuz tüm Ariston markalı kombilerinizdeki tüm sorunları kısa zaman içerisinde tamir etmekte ve bu tamirlerinden hemen sonra sizlere yazılı ve sözlü olarak bilgilendirmektedir. Arızaların hemen hemen tamamı yerinde onarım şeklinde yapılmaktadır fakat bazı arızaların tamirleri yerinde tamiri mümkün olmamaktadır örnek vermek gerekirse elektronik kart tamirleri yerinde onarımı yapılamamaktadır bu arızalar kart atölyemize alınarak tamirleri 3 iş günü içinde yapılmaktadır.

Firmamız Ariston kombilerinizdeki ısıtma, sıcak su ve genel arızalarının tamirlerini uzman ekiplerinizce kısa zamanda tamirlerini yapmaktayız hizmetlerimizden bir kısmını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Okmeydanı Ariston Kombi Bakımı
  • Okmeydanı Ariston Kombi Tamir Servisi
  • Okmeydanı Ariston Kombi Arıza Servisi
  • Okmeydanı Ariston Kombi Petek Temizliği
  • Okmeydanı Ariston Kombi Kart Tamiri
  • Okmeydanı Ariston Kombi Yedek Parça Hizmeti

Hizmet Şeklimiz

Firma çalışanlarımız öncelikle arızalı cihazın detaylı bir şekilde incelemesini yapmakta ve sonrasında  tespit edilen arızalar sizlere yazılı ve sözlü olarak sizlere bilgisi verilmektedir. Hizmetlerimizde değişim yapılan sıfır ve orjinal parçalara  1 sene firma garanti verilmektedir.

Servis hizmetimize ulaşmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Okmeydanı Ariston Servis Numarası
0212 235 23 30
0212 235 51 18
0546 238 72 25

Serviste bulunduğumuz bölgenin haritası hemen aşağıdadır.

Bir cevap yazın