arıza servisi

Sancaktepe Kombi Servisi


Sancaktepe Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Sancaktepe ve yakın bölgelerine Kombi Servislerimiz başlamış bulunmaktadır. Firmamız Beyoğlu merkezli çalışmakta ve Sancaktepe’ye Kombi Bakımı Ariza ve Parça değişimi gibi hizmetlerine kampanyalı şekilde başlamış bulunmaktadır. Arızalarınızın giderilmesini aynı gün içinde yapan firmamız tüm kombi model ve markalarına hizmette bulunabilmektedir. Özel teknik servis adı altında çalışan firmamız sadece garantisi tükenmiş cihazlara hizmette bulunmaktadır. Arıza onarımlarında parça değişimleri sıfır ve orjinal parçalar ile değişimde bulunulup bu parçalara 1 sene firma garantisi verilmektedir.

Vermiş olduğumuz kombi hizmetlerini hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Sancaktepe Kombi Bakımı

Kombi ürünlerinizin zaman zaman bakım yaptırmanız gereklidir bu bakımlar sayesinde hem cihazlarınız arızalanma riski düşmekte hemde kombinizden daha performans alabilirsiniz.

Sancaktepe Petek Temizleme

Kombi bakımı gibi peteklerinde temizliği yapılması hem arızaların önüne geçileceği gibi doğrudan enerji tasarrufu olarak düşünebilirsiniz. Peteklerin ısınmamasının büyük sebeplerinden biridir ve petek temizliğinden sonra ısınma %30 oranında artmaktadır.

Sancaktepe Kombi Arıza Servisi

Kombilerinizdeki tüm arızalar aynı gün içinde arıza tespiti yapılarak hizmette bulunulmaktadır ve bu arızalar yine aynı gün içinde hızlı bir şekilde tamir edilmektedir. Kombinizdeki sorunları uzman ekiplerimiz cihazı sökmeden yerinde arıza tespitinde bulunmaktadır.

Sancaktepe Kombi Kart Tamir Servisi

Kombi ürünlerinizin arızalanan Kartlarınızın tamirlerini firma garantisi verilerek tamirlerini yapmaktayız. Bu tamirler sayesinde yüksek miktarlar ödeyerek kartınızı değiştirme gibi bir zorunluluğunuz yoktur tamirlerimize 6 ay garanti verilmektedir.

Sancaktepe Kombi Parça Değişimi

Kombi parçalarınızda bir sıkıntı yaşanırsa firmamızdan bu parçaların değişimlerini isteyebilirsiniz en uygun fiyatla parça değişimlerimiz konusunda tecrübeli uzman ekiplerimiz tarafından yapılmakta ve sıfır parça kullanılmaktadır. Kullanılan bu parçalara ve işçiliğimize 1 sene fiyat garantisi verilmektedir.

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği Kampanyası 

Kombi petek temizliği ve bakımı aynı anda yaptırdığınız takdirde %20 indirimlerimizden faydalanabilirsiniz 5 peteğe kadar 150 tl petek temizliği 80 Tl kombi bakım ücreti toplamda 230 Tl yapmaktadır indirimle  185 TL’ye gelmektedir. Aynı gün içinde iki hizmetide alabilirsiniz.

Hizmetlerimizden ve kampanyalarımızdan yararlanmak için bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Sancaktepe Kombi Servis Numarası
0212 254 0 444
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

 

Bir cevap yazın