arıza servisi

Şişli Kombi Petek Temizleme


Şişli Kombi Petek Temizleme Servisi

Petek temizliği hangi durumlarda ihtiyaç duyulur yada neden petek temizliği yaptırmamız sorularının cevabını sizlere şu şekilde açıklayabiliriz. Kombi ürünleriniz normal şekilde çalışıyor yani alev almasında yada sıcak su vermesinde herhangi bir sorun olmayabilir fakat petekleriniz kombiniz düzenli çalışmasına rağmen ısıtma yapmayabilir yada çok az ısıtıyor olabilir. İşte bu gibi durumlarda peteklerin içlerinin yıkanması gereklidir zira peteklerin içinde su geçişini sağlayan kanallar bulunmaktadır bu kanallar zamanla tıkanırlar ve sıcak su bu kanalların içinden geçemez dolayısıyla’da petekler ısıtma yapmazlar.

Peteklerinizin içleri tıkanıklığı ise yazın durağan duran suyun içindeki kiraç ve mineraller zamanla dibe çöker ve tortulaşmaya neden olur bu tortulardan dolayı tıkanıklık meydana gelmektedir.

Petek Temizliği Ne Kadar Sürer ?

İşin ehli ve işin hakkını veren bir temizlik işlemi yaklaşık 1 ila 1,5 saat kadar sürmektedir. Bu işlem esnasında kombi peteklerinizin içleri öncelikle komple boşaltılır daha sonrasında kimyasallı su ile yıkama işlemi yapılır ve tekrar temizleme işlemi yapılarak temiz su konularak işlem tamamlanır fakat tam olarak bir temizlik kombinin tank kontrolü filtre temizliği yapılması gereklidir.


Kombi peteklerinizin temizlik işleminden sonra yapılan incelemeler sonrasında ısıtmada %80 oranında yükselme olmaktadır bu ısıtma sorunu ortadan kalktığında otomatikmen ısıtma ayarlarınızı düşüreceğinizden faturalarınızda düşüş yaşanmaktadır.

Firmamızdan Peteklerinizin temizletmek ve kombi bakımlarını yaptırmak için bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Şişli Petek Temizleme Numarası
0212 254 0 444
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir