arıza servisi

Akatlar Klima Servisi


Akatlar Klima Servisi

Akatlar klima servisi hizmetlerimizden tüm bölge klima kullanıcıları yararlanabilmektedir Teknik Servis hizmetlerimizden yararlanabilmek için cihazlarınızın garanti süresini doldurmuş olması gerekmektedir firmamız özel teknik servis hizmeti verdiğinden dolayı sadece garantisi tükenmiş cihazların servis hizmetinde bulunmaktadır.

Firmamızın yapmış olduğu işlemlerde klima ürünlerinizin arızalarında yada bakımlarında kaliteli ürünler vede sıfır orjinal parçalar kullanılmaktadır bu kullanmış olduğumuz Klima Parçaları’na 1 sene firma garantisi verilmektedir.

Klima ürünlerinizin bir yerden başka bir yere taşıma işleminide yapan firmamız bu işlemlerinizi konusunda en uzman teknikerlerimiz tarafından hizmet verilmektedir.

Aynı Gün Akatlar Klima Servisi

Aynı gün Akatlar Klima Servisi olarakda hizmet veren firmamız servis kaydını oluşturduğunuzda size en yakın servis aracımıza yönlendirilmektesiniz bu sayede aynı gün içinde servis ve yerinde servis hizmetini alırsınız.

Klima Arıza Tamiri

Klimalarınızın ısıtmama yada soğutmama gibi sorunlarından elektronik kart arızalarına kadar tüm arızalarınız o gün içinde tamiri yapılmaktadır.

Akatlar Klima Teknik Servisi ve Acil Akatlar Klima Servisi

Vermiş olduğumu servis hizmetlerini hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Akatlar Klima Sökümü
  • Akatlar Klima Montajı
  • Akatlar Klima Gaz Sarjı
  • Akatlar Klima Arıza Onarımı
  • Akatlar Klima Bakımı
  • Akatlar Klima Parça Temini
  • Akatlar İkinci El Klima Alım ve Satım Hizmetleri

Firmamızın iletişim numaralarına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Akatlar Klima Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın