arıza servisi

Mecidiyeköy Arçelik Servisi


Mecidiyeköy Arçelik Servisi Hizmet Bilgileri 

Arçelik marka cihazlarınızın herhangi bir zamanda herhangi bir arızası oluştuğunda bizlerden servis hizmeti alabilirsiniz. Firmamız en kısa sürede sizlere ulaşarak cihazlarınızın tüm arızalarını yerinde tamir etmektedir. Firmamız özel teknik servis olarak hizmet vermekte ve sadece garantisi tükenmiş cihazlara hizmet vermektedir.

Firmamız cihazlarınızın aynı zamanda periyodik bakımlarınıda yapmakta ve performans artırımınında bulunmaktadır. Mecidiyeköy arçelik servisi hizmetlerimiz gün içinde yapılmaktadır.

Servis Çeşitleri Nelerdir ?

İstanbulun pek çok semtinde faliyet gösteren birçok servis firması vardır fakat bu servis firmalarının hepsi güvenilir değildir bu yüzden sizlere bazı bilgilendirmeler’de bulunmak istedik. Hangi servis firmasına ne kadar güvenebilirsiniz ? İşte bu konu hakkında bilgiler doğrultusunda sizleri Sahte Servis’lerden korumak ve mağdur olmanızı engellemek istemekteyiz.

Sistem içinde 4 tip servis hizmeti vardır bunlar hemen aşağıdadır.

 1. Yetkili Teknik Servis
 2. Korsan Servis
 3. Seyyar Servis
 4. Özel Teknik Servis

Yetkili Servis Nedir ?

Bir veya birden fazla marka ile anlaşması bulunan markaların vermiş olduğu garanti dahilinde cihazlara müdahale edebilen firmalardır. Bu tür firmalarda çoğu zaman yüksek fiyatlar, tam olarak işin ehli olmayan kişiler tarafından hizmet verilmektedir. (En azından bizim gözümüzde)

Korsan Servis Nedir ?

Bu tür servisler ise tamamen dolandırıcılık üzerine kurulmuş servislerdir çoğu zaman giymiş olduğu elbiselere kadar bir markanın yetkili servisiymiş gibi görüntü oluşturarak sizleri kandırarak fahiş fiyatlar ile servis hizmeti sunan çoğu zamanda cihazlarınızın içinden parça çalmaya gidecek kadar durumların yaşandığı servislerdir. Kesinlikle hizmet almamaya çalışınız.

Seyyar Servis Nedir ?

Bu servisler ise herhangi bir firması yada dükkanı olmadan sabit telefonu ve adresi olmayan servislerdir bu açıdan cihazınızın kesinlikle onlara teslim etmenizi tavsiye etmemekteyiz verdiğiniz cihazın değeri telefon hattından daha fazla ise hattı değiştirip cihazınızı geri getirmeyecek kadar düşmüş servislerdir. Bu tür servisler ne bir form verirler nede fatura kesebilirler.

Özel Teknik Servis Nedir ?

Herhangi bir markaya bağlı olmayan fakat tüm markalara uzmanlığı doğrultusunda hizmet veren konusunda uzman zira bilirlerki eğer yapılan işten müşteri memnun kalmadığı zaman bir dahaki arızada çağrılmazlar bu açıdan’da en iyi hizmeti vermek için kendi aralarında yarışan firmalardır. Bu firmalar resmi formlar kullanılar, fatura kesebilirler, yeri ve sabit telefonları belli olan Vergi ödeyen firmalardır.

Firma Kombi Bakım ve Petek Temizliği Kampanyası 

Firmamız kombi bakımı ve petek temizliği konusunda kampanyalar düzenlemektedir bu kampanyalar sayesinde %10 ve %15 arasında indirimler yapılmaktadır. Kombi petek temizliği yapıldığında eğer kombi bakımı’da yaptırmak isterseniz %50 indirime sahip olabilirsiniz.

Firmamız aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

 • Mecidiyeköy Arçelik Kombi Servisi
 • Mecidiyeköy Arçelik Klima Servisi
 • Mecidiyeköy Arçelik Buzdolabı Servisi
 • Mecidiyeköy Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
 • Mecidiyeköy Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
 • Mecidiyeköy Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
 • Mecidiyeköy Arçelik Fırın ve Ocak Servisi
 • Mecidiyeköy Arçelik Elektrikli Süpürge Servisi
 • Mecidiyeköy Arçelik Su Sebili Servisi

Firmamızın vermiş olduğu hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Mecidiyeköy Arçelik Servis Numarası
0212 254 0 444
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın