arıza servisi

Mecidiyeköy Klima Arıza Servisi


Mecidiyeköy Klima Montaj Servisi

İstanbul genelinde uzman kadromuzla klima servis hizmetlerimizi her zaman güvenli ve kaliteli bir şekilde sürdürmekteyiz. Klima teknik servis çalışanlarımız tüm enerjilerini siz değerli müşterilerimize için harcamaktadırlar. Teknik çalışanlarımız ile her zaman sizlerin yanında olduğumuzu bilmeniz ve bize güvenmeniz yeterli olacaktır. Bizler klima servisi olarak tüm klima servisi hizmet sektöründe öncü bir firma olmanın gururuyla tüm istanbul Avrupa & Anadolu yakasında gezici servis araçlarımızla aynı gün içerisinde klimalarınızda oluşacak arıza, bakım, montaj ve söküm gibi teknik destek taleplerinizde en hızlı bir şekilde en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Firmmıza (0212)254 0 444 (0546)238 72 25 Numaralı telefonlardan ulaşabilir wathsapp hattımızdan teknik sorunlarınızın video sunu ve resmini atabilirsiniz Servis danışmanımız size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

İstanbul genelinde sunduğumuz klima teknik dstek hizmetlerimizi kasımpaş klima servisi olarak sürdürmekteyiz. Tüm istanbul bölgelerine en hızlı klima teknik servis hizmeti sunma özelliğine sahip firmamız Bilge Teknik Servis Her zaman sizlerinde bildiği gibi en düzgün bir işlem gerektiren klima montaj ve de montaj işlemleri uzman eller tarafından yapılmalı ve ileride çıkacak sorunları en minimuma düşürülmelidir.

Mecidiyeköy Klima Bakım Servisi

Mecidiyeköy da klima bakım servisi aradığınızda bizden yardım alabilirsiniz kaliteli bir klima bakım hizmeti almak istiyorsanız bize 0212 254 0 444 & 0546 238 72 25 Numaralı telefonlarımızdan bizi aramanız yeterli olacaktır. Klimanız ne marka olursa olsun ne model olursa olsun teknisyenlerimiz alanlarında uzman klima servis hizmeti sunmaktadırlar. Mecidiyeköy klima bakım servisi olarak güven ve kaliteli işçilik sunmaktayız.

Mecidiyeköy Klima Servisi

Klima arıza servisiniz olarak bir yıl garantili işlemlerinizi yaparak sizleri yaz sıcaklarından ve kış soğuklarından en hızlı bir şekilde kurtaran klima arıza servisimiz her zaman en üstün kalitede teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Biz klima servis firması olarak her zaman güvenilir ve kaliteli teknik servis hizmetlerimizi teknisyenlerimiz en kaliteli bir şekilde sunabilmek adına her yeni günde bilgilerine yeni bilgiler katarak uzmanlaşmaktadırlar. Klima arızaları belli olmayan zamanlarda bazen yüksek elektirik akımlarında anakart arızası, bazen bakımsızlıkdan doğan klima sorunları, bazen müşteri kullanım hatalarından dolayı arıza vermektedir.

Mecidiyeköy Klima Teknik Servisi

Teknik klima servisi olmanın yanı sıra klima teknik konusunda profesyonel olarak eğitim veren bir firma olma yolunda ilerlemekteyiz. Uzman ekiplerimiz her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti tüm istanbul bölgelerinde en etkin şekilde yapmaktadır. Uzman kadro tecrübeli teknisyenlerimizle klima teknik konusunda lider bir servis olarak Firma çalışanlarımızla her hafta daha iyi bir klima servis hizmeti sunabilmek adına her zaman hizmetlerimizi bir yıl garanti kapsamında sürdürmekteyiz.

Mecidiyeköy Klima Tamir Servisi

Klima tamir servisi Mecidiyeköy olarak her marka ve model klimalarınızda oluş tamirat sorunlarınız için fimamıza ulaşmanız ve servis kayıt açtırmanız yeterli olacaktır. Bizlere ulaşım ve iletişim için (0212)254 0 444 (0546)238 72 25 Numaralı çeğrı merkez numaralarımıza iletişim bilgilerinizi ve sorununuzu anlatmanız yeterli olacaktır.

Mecidiyeköy Klima De Montaj Servisi

Klima de montaj işlemleri müşterilerimiz arasında pek anlaşılamadığı için sorun yaşayan biz Bilge teknik klima servisi de montaj hizmeti denince akıllarımıza gelen işlem Bir klimanın sökülmesi ve o sökülen klimanın başka bir yere tekrar kurulması demektir. Bizler bu işlemleri en titizlikle yapmaktayız. Klima de montaj işlemlerimiz daha makul bir şekilde yapılarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli bir şekilde sunulmaktadır.

Mecidiyeköy Klima Söküm Servisi

Klima söküm işlemlerinizi bize gönül rahatlığıyla yaptıra bilirsiniz. Bizler en titiz şekilde sökülecek olan klimanıza hiz bir zarar vermeden ve gaz masrafı çıkarmadan en itinalı bir şekilde klimanızı sökmek ve size teslim etmektir tek amacımız. Bizden memnun kalmanız durumunda sökmüş olduğumuz klimanızın ilerki tarihlerde kurdurmak isterseniz bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Mecidiyeköy Klima İkinci el Satış

Firmamız klima servisi, klima tamiratı, klima teknik servisi, klima söküm servisi gibi işlemleri yanında ikinci el klima alım ve satım işlemleride yapmaktadır. Bizler Bilge Klima Servisi olarak ve Bilge Spot olarak sektörde öncü bir firma olmayı başarmış bir firmayız.

Mecidiyeköy Klima Servis Numarası

Mecidiyeköy bölgesinde klima servisimiz arıyorsunuz Firmamıza ulaşacağınız Nuöaralarımız (0212)254 04 44 (0212)235 51 18 (0212)235 23 30 (0546)238 72 25 Numaralarımızdan ulaşabilirsiniz…

Mecidiyeköy Klima Söküm Montaj Servisi

Mecidiyeköy bölgesinde bir çok firma ve konutlarda klima söküm ve montaj işlemleri yapan teknik servisimiz her zaman siz değerli müşterilerimizle daha iyi ve daha güzeli sunabilmek için tüm personellerimiz hizmetlerini en güvenilir ve en kaliteli şekilde yapmaktadırlar.

MECİDİYEKÖY KLİMA SERVİS İLETİŞİM
0212 254 04 44 0546 238 72 25

Klimanın Bakımı Sırasında Yapılan İşlemler.

Klimanız asılı olduğu yer çok iyi maskeleriz.
Fan hızı ve ısı değerleri ölçülür
Iç ünite evaporatör ilaçlanır ve yıkanır.
Iç ünite plastiği ilaçlanır, yıkanır ve takılır.
Dış Ünite gaz ölçümü yapılır.
Fan ilaçlanır ve yıkanır
Dış Ünite kondenser ilaçlanır ve yıkanır.
Dış Ünite maskelenir.

Bir cevap yazın