arıza servisi

Seyrantepe Kombi Servisi


Seyrantepe Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Seyrantepe ve yakın bölgelere Kombi cihazlarınızın arızalarını, bakımlarını ve parça değişimleri hizmetini veren firmamız ürünlerinizde yaşamış olduğunuz tüm sorunları en kısa zamanda çözümünü sağlayarak sizlere en kısa zamanda aynı gün içinde servis hizmetinde bulunmaktayız. Firmamız cihazlarınızdaki elektronik kartlarının tamiri, yıllık bakımları, petek temizliği ve diğer tüm kombi arızalarını aynı gün içinde çözüme ulaştırmaktadır.

Kombi arızaları birçok nedenden kaynaklanmaktadır bu nedenlerin en başında bakımsızlık gelmektedir zira bakımsız kombiler zamanla paslanmakta ve arızalara yol açmaktadır. Bu arızalar oluşmadan önce kombi bakımlarını yaptırmanız cihazın uzun süreli kullanımını  sağlayacaktır.

Firmamız tüm kombi bakımlarını ve petek temizliğini kısa zamanda yaparak bu arızalardan korunmanızı sağlamaktadır. Genel olarak firmamız aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

  • Seyrantepe Kombi Bakımı
  • Seyrantepe Kombi Petek Temizliği
  • Seyrantepe Kombi Arıza Onarımı
  • Seyrantepe Kombi Teknik Servis
  • Seyrantepe Kombi Parça Değişimi
  • Seyrantepe Kombi Kart Tamiri

Firmamız Özel Teknik servis olarak hizmette bulunmakta ve sadece garantisi tükenmiş cihazların servis hizmetini vermektedir. Bizlere ulaşmak için aşağıdaki iletişim numaralarını arayabilirsiniz.

Seyrantepe Kombi Servis Numarası
0212 254 0 444
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası hemen aşağıda bulunmaktadır.

Bir cevap yazın