arıza servisi

Taksim Ariston Servisi


Taksim Ariston Servisi Hizmetlerimiz 

Taksim servisi olarak Ariston markalı tüm ürünlerinizin (Küçük Ev Aletleri Hariç) arıza onarımları, parça değişimleri, bakımları ve söküm montaj hizmetlerini aynı gün içinde deneyimli, uzman ekiplerimiz ile gün içinde tamir edilmektedir. Bu tamirlerimiz sonrasında yapılan işlemler ile alakalı firma resmi formumuz verilmektedir.

Genel olarak hem mekanik hemde elektronik arızaların onarımları veyahut değişimleri yapılmaktadır. Bu hizmetlerimiz özel servis olarak hizmette bulunulmakta ve  sadece garantisi tükenen Ariston cihazlarınızın tamirleri yapılmaktadır.

Hizmetlerimiz dahilinde aşağıdaki hizmetlerin detayları verilmiştir.

Taksim Ariston Kombi Servisi

Ariston markalı kombi ürünlerinizdeki ısıtma sorunları yada su akıtma sorunları ile alakalı tüm sorunlar cihazlarınız sökülmeden yerinde tamir edilmektedir. Bu tamirler esnasında değişim yaptığımız sıfır parçalara 1 sene firma garantisi verilmektedir. Firmamızdan değişim yaptığımız parçalarda herhangi bir sorun oluştuğunda ücretsiz olarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Aşağıda Ariston marakalı Kombi ürünlerinin modellerini görebilirsiniz.

 

Taksim Hotpoint Ariston Buzdolabı Servisi

Hotpoint – Ariston markalı buzdolaplarınızdaki tüm sorunları en kısa zamanda tamir ederek siz değerli Ariston kullanıcılarının yaşamış olduğu Buzdolabı arızalarının tamamını kısa zaman içerisinde tamir etmekteyiz. Buzdolaplarındaki soğutma sorunları uzman ekiplerimizce kontrolleri yapılmakta ve daha sonrasında en uygun şekilde tamirleri yapılmaktadır. Birkaç Ariston buzdolabı modelini hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Taksim Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinelerinizdeki tüm sorunlar mümkün olduğu kadar yerinde çözüm oluşturmaya çalışmaktayız bu çözümlerimizde teknikerlerimiz cihazların orjinal parçalarını temin ederek arızaların giderimlerini sağlamaktadır. Çamaşır makinelerinde sık görülen sıkma arızaları, kart arızalar, rulman arızaları, kazan arızaları ve kapı arızaları uzman ekiplerimizce tamir edilmektedir. Ariston çamaşır makinesi modellerinin hemen aşağıda bulabilirsiniz.

 

Firmamız ayrıca diğer Ariston ürünlerininde arızalarını gidermektedir bunlardan birkaçı hemen aşağıdadır.

  • Taksim Ariston Bulaşık Makinesi Servisi
  • Taksim Ariston Fırın ve Ocak Servisi
  • Taksim Ariston Klima Servisi
  • Taksim Ariston Elektrik Süpürge Servisi

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Taksim Ariston Servis Numarası
0212 254 0 444
0546 238 7 225
Tüm Ariston markalı cihazlarınızın hızlı özel ve kaliteli özel servisiyiz.
Değişim yapılan parçaya 1 sene firma garantisi verilmektedir.
Firmamız Fatura kesebilmektedir.

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

 

Bir cevap yazın